cien

FAQ

ENDODONCJA

Endodoncja to dziedzina stomatologii, która pozwala wyleczyć wiele zębów przeznaczonych do usunięcia. Dzięki leczeniu kanałowemu (bo tak potocznie określa się endodoncję) ząb – choć jest martwy – może uczestniczyć w rozdrabnianiu pokarmów i pozwala zachować piękny, pozbawiony ubytków uśmiech.

Czytaj więcej…

DENTYSTA DLA DZIECI

Dentysta dla dzieci powinien mieć nie tylko doświadczenie i umiejętności stomatologiczne, ale również odpowiednie podejście do małego pacjenta. To od niego zależy bowiem w jaki sposób dziecko będzie traktowało wizyty w gabinecie stomatologicznym.

Czytaj więcej…

PROTETYKA

Protetyka pozwala cieszyć się zdrowym i promiennym uśmiechem w każdym wieku, bez względu na przebyte choroby czy wypadki. Jej zadaniem jest uzupełnianie braków w uzębieniu oraz rozległych ubytków w pojedynczych zębach, których nie da się wypełnić przy zastosowaniu tradycyjnych metod.

Czytaj więcej…

ORTODONCJA

Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu, które nie tylko negatywnie wpływają na samopoczucie i pewność siebie pacjenta, ale też mają swoje konsekwencje dla jego zdrowia. Nadmiernie stłoczone, zachodzące na siebie zęby mogą bowiem prowadzić do próchnicy, chorób przyzębia czy bruksizmu, czyli zgrzytania zębami.

Czytaj więcej…

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA I ESTETYCZNA

Stomatologia zachowawcza i estetyczna to dziedziny, które dbają o zęby w sposób kompleksowy i sprawiają, że są one nie tylko zdrowe, ale też piękne. Pierwsza troszczy się o to, by pacjenci jak najdłużej mogli cieszyć się swoimi naturalnymi zębami. Druga, poprawia wygląd zębów, m.in. ich kolor i położenie.

Czytaj więcej…